UYGULAMA PROSEDÜRÜ

Uygulama Prosedürü;

NanoClearAG uygulama alanını uzun süreli hijyenik hale getirir, enfeksiyon bulaşma riskini ortadan kaldırarak patojenlerin gelişmesini ve salgın hale gelmesini engeller. İstenmeyen kokuları yok eder.

50 ml. Ürünlerimiz;

Yanınızda, çantanızda taşınabilmesi için üretilmiştir. İstenmeyen kokuları engellemek için çamaşırlara ve kıyafetin içine 20-30 cm.’ den hafifçe sıkılır. Kısa bir süre kuruması beklenir.

300 ml. Ürünlerimiz;

Ev, küçük ve orta ölçekte işletmeler için üretilmiştir. 30-40 m2 alanı antibakteriyel ve kokusuz hale getirir. Triggerİerimiz çok özeldir. İsteyebileceğiniz kadar alabileceğiniz 1000 ml lik NanoClearAG ile daha geniş hacimlerde uygulama yapabilirsiniz.

Profesyonel uygulama;

NanoClearAG, 5-10-20 lt. bidonlarda satılır. Büyük hacimli yerlere, ULV aleti ile sisleme yapılır.

Sürekli akıntı yapan yerlerde, öncelikle akıntının kaynağı kesilmelidir.

Uygulama yapılmadan önce alan boşaltılmalıdır.

Büyük alanlar için maske ve gözlük takılması faydalı olur.

Uzun süreli etkinlik sağlayabilmek için uygulanan alan temiz ve kuru olmalıdır. Uygulama yapılmadan önce alanın kirlerin, bilhassa halıların arasında kalan tırnak, deri parçaları gibi organik maddelerin elektrik süpürgesi ile temizlenmesi çok faydalı olur.

Bunun için duvara dayanmış dolaplar, mobilyalar hafifçe öne çekilmeli, dolapların kapakları açılmalıdır.

Uygulama, koridorlar, salonlar ve odalar dahil bütün alanı kapsamalıdır. Bu şekilde havaya karışmış, patojenlerin, sporlarının hava şirkülasyonu ile uçuşarak diğer odalara taşınması önlenmiş olacaktır.

ULV aleti ile 1 litre NanoClearAG, 100 m2 halı kaplı alanı antibakteriyel hale getirir.

Otobüs-tren gibi toplu ulaşım araçlarındaki uygulamalarda, 1 litre/bir otobüs-vagon olarak hesaplanmalıdır. Yerleri mermer-fayans kaplı olan alanlarda 1 litre ile 150m2 lik bir alana uygulama yapılabilir.

Klimalar, hava temizleme araçları, normal su ile yıkandıktan ve kurutulduktan sonra spreylenir. Havalandırma kanallarını elektrik süpürgesi ile temizledikten sonra uygulama yapılmalıdır.

1000 m2 lik bir cami uygulaması 30-40 dakika kadar sürer. Bir otel odası uygulaması 2-3 dakikada biter. Uygulamadan sonra, hava sıcaklığına göre 20-30 dakika NanoClearAG'nin yapışması ve kuruması beklenir. Sonra kullanıma açılır.

Sabunlu-deterjanlı su ile temizlemek, nano gümüşün bir bölümünü yapıştığı yerden sökebilir.

Uygulama alanının sürekli hijyenik hale getirilebilmesi için, 3 ayda bir uygulama yapılması tavsiye edilir.

Çevre dostudur ve tamamen yeşil kimyasal yollarla üretilmiştir.