NANOCLEARAG ANTİBAKTERİYEL DEZENFEKTAN VE KOKU GİDERİCİ

 

NanoClearAG , nano teknoloji ürünü nano gümüş içeren Sağlık Bakanlığı’ndan alınan Tip2 (hastanelerde dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu için kullanılan dezenfektan ürünü ) “Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi “ ne sahip, uzun süreli dezenfeksiyon etkili antibakteriyel dezenfektan ve koku gidericidir.

Yeditepe Üniversitesi nano Teknoloji Laboratuarlarında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilmiş, patentli dünyanın en saf nano gümüş içerikli dezenfektanıdır.

NanoClearAG ile yapılan testlerde gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok ettiği, antibakteriyel dezenfektan etkinliğinin uzun süre sürdüğü raporlanmıştır. Bu özelliği ile geniş spektrumlu yüksek düzey antibakteriyel dezenfektandır.

NanoclearAG nin uzun süreli dezenfeksiyon etkisinin yanı sıra patentli formülü sayesinde, adeta bir mikro organizma mıknatısı etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan mikro organizmaları, küf sporlarını da kendine çekip yok eder. Bu, diğer antibakteriyel dezenfeksiyon yapan ürünlerde rastlanmayan benzersiz bir özelliktir.

ULV cihazı ile soğuk sisleme yöntemi ile uygulandığı tüm yüzeylere yapışan milyarlarca nano gümüş tanecikleri, çok defa yıkanıp yerlerinden sökülene kadar yüzeydeki bakterilerin çoğalmalarını durdurur ve yeni gelen bakterileri de güçlü antibakteriyel dezenfeksiyon etkisi ile yok etmeye başlar. Çevre şartlarına ve silinme sayısına göre, ortalama 3 ay boyunca antibakteriyel etkisini koruyabilir ve yüzeyleri dezenfekte eder.

ULV cihazı iç mekandaki tüm yüzeyler (Duvarlar, Tavanlar, Tabanlar ve nano gümüşün temas ettiği tüm yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel dezenfeksiyon yapar ve istenmeyen kokuları yok eder.

NanoclearAG uyüzeylerdeki dezenfeksiyon etkisinin yanı sıra perakende ürünleri ile kıyafetlere, ayakkabılara uygulanarak tekstil üzerindeki bakteri, mantar oluşumlarını, ter kokularını, sigara kokularını yok ederek, kişisel hijyen sağlar.

Pet yataklarında ve hayvan barınaklarında uzun süreli antibakteriyel dezenfeksiyon etkisi sağlar.

NanoClearAg dezefektan ürünleri alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan veya başka bir kimyasal içermez. İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir.

NanoClearAG yerel yönetmelikler ve 67/548/EEC uyarınca tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır, biosidal ruhsatnamesinde, spesifik bir antidotu ve RİSK İBARESİ yoktur.

Btm NanoClearAG yerel yönetmelikler ve 67/548/EEC uyarınca tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır, biosidal ruhsatnamesinde, spesifik bir antidotu ve RİSK İBARESİ yoktur.