NANO PET

Minik dostlarımızın hijyeni

Ev hayvanlarının üzerinde, uçuşan tüylerinde ve dışkısında çok sayıda bakteri yaşar, Evcil hayvanları barındıran evler, kedi ve köpek yatakları yoğun bulunan virüs mantar ve bakterilerin üreme alanlarıdır.

Hayvanların vucutlarına ve tüylerine bulaşan milyonlarca değişik, zararlı, çok zararlı mikro organizmalar, mantarlar, temasla, uçuşarak elinize yüzünüze, vucudunuza, ağzınıza burnunuza, elinize, ayağınıza, mutfağınıza, yiyecek, içeceklerinize, yatağınıza, yorganınıza, halınıza, evinizin her yerine, bütün eşyalarınıza bulaşır. Zararlı mikro organizmalar, cildinize yapışır, yemek yerken, nefes alırken kolaylıkla vücudunuza girer. Ne kadar dikkat ederseniz edin, mani olamazsınız.

Hayvanlara fiziksel temastan sonra, yıkanmayan elle bile söz konusu hastalıkların bulaşma riskini artırır. Akciğere ulaşan tüyler, solunum yollarında alerjiye bağlı rahatsızlıklara, tüyün üzerinde bulunan mikroorganizmalarla da zatürree gibi solunum yolu enfeksiyonlarına yol açabilir.

Hayvanınızın ağzından akan ifrazat ve dışkılama nedeniyle üzerinde kalan çok zararlı atıklarla oturduğu, sürtündüğü bütün eşyalar çok zararlı virüs, bakteri kaynağı haline gelir. Bunlar, sizi, ailenizi, çocuklarınızı bilhassa, hamile kadınları, kız çocuklarını çok hasta edebilir. Hayvanlarının ilaçlanmaları, temizliklerine dikkat edilmeleri vaktinde aşılarının yaptırılması yeterli değildir.

Btm NanoClearAG-PET mucizesi

Petlerin yatakları, kuşların kafesleri boşken, zaman zaman sıkacağınız Btm NanoClearAG spreyi ile antibakteriyel hale gelir. Hayvan yatağına her yattığında tüylerindeki, vucudunda ki bakteri, mantar, virüsler ve istenmeyen kokular yok olur.

Hayvanın üzerindeki, tüylerindeki ve havada uçuşan mikro organizmaları da kendisine çekerek yok eder.Aileniz, çocuklarınız için vazgeçilemez.