Nano HİJYEN

Bireysel hijyeniniz için şart

Telefonunuz, masanız, sandalyeniz, bilgisayarınız, ayakkabınız, vs dokunduğunuz her yer yoğun bakteri kirliliği altındadır. Hijyen sınırı 500 RLU iken, yapılan ölçümlerde telefonların 100 bin RLÜ, markalı çok temiz görünen otellerde 84 bin RLÜ, ana okullarında, 24 bin RLÜ, otomobillerde 55 bin RLÜ, bilhassa genel tuvaletlerde 80-150 bin RLÜ yoğunluğunda bakteri kirliliğine rastlanmaktadır. Bu bakteri yoğunluğu bağışıklık sistemi zayıf bütün insanları hasta edebilecek kapasitededir.

Bilhassa, iş yerinizde veya güncel hayatınızda gitmek zorunda kalabileceğiniz veya günde yüzlerce insanın ayak bastığı halka açık tuvaletler sizi sayısız bakteriyle karşı karşıya getirecektir. Çocuğunuzun altını değiştirmek zorundasınız ne yapacaksınız?. Korunmak için kullanacağınız bir klozet kağıdı sizi ne kadar koruyacaktır?. Bu kağıtların sizi bakterilerden yüzde yüz koruduğuna dair henüz bir kanıt bulunmuyor. Baylor üniversitesi’nin yaptığı araştırmaya göre Hepatit C virüsünün 5 katmanı aşıp size ulaşabilecek gücü bulunuyormuş.

Bireysel hijyeniniz için;

Telefonunuza, bilgisayarınıza , kıyafetlerinize, odanızdaki halıya, yatağınızın nevresimini çıkardıktan sonra yatağa, yastık kılıfına, klimanın filtresine,

WC yi kullanmadan önce klozete, çocuğunuzun altını değiştirmek için kullanacağınız masaya

Sprey sıkabilir ve biraz bekleyebilirseniz, nano gümüşün çok kuvvetli koruması altına girersiniz. NanoClearAG nin mikroorganizma mıknatısı özelliği ile uçuşan ve civardaki bakteri virüsleri çekerek öldürme özelliğinin yanı sıra istenmeyen koku monoküllerini yok etme özelliği de bulunmaktadır.