EV HİJYENİ

Evinizi Nanoteknoloji ile Dezenfekte Ediyoruz.

BTM NANOCLEARAG İLE EVİNİZİ 3 AY BOYUNCA BAKTERİ, VİRUS, MANTAR VE İSTENMEYEN KOKULARDAN ARINDIRIYORUZ…

Özel ekibimiz randevu ile 15 dakika içerisinde özel bir cihaz sayesinde evinizi dezenfekte eder. Kokusuzdur. Leke yapmaz. Yüzeylerde korozif ve aşındırıcı etkisi yoktur.

Hem kendinizi hem ailenizi bakterilere ve virüslere karşı uzun süreli koruma altına alın, hem de evinizde istenmeyen kokulardan kurtulun

ÇOK CAZİP FİYATLAR İLE AXESS KARTLARINA 3 TAKSİTHEMEN ARAYIN KAMPANYAMIZDAN FAYDALANIN

Kış aylarıyla beraber mikroplar, virüsler ve dolayısıyla bulaşıcı hastalıklar çevremizde kol gezmeye başladı.Yaşları nedeniyle bağışıklık sistemleri henüz tam olarak gelişmeyen çocuklarımız mevsimsel hastalıklara daha kolay yakalanıyorlar. Yaşam alanlarımız bakteri, mantar ve virüslerin hızla üremesine, bulaşıcı hastalıkların hızlı bir şekilde yayılmasına en uygun alanlardır.

Süpürmek, masaları, sandalyeleri silmek, hijyen sağlamaz; mikrop, mantar ve virüsler üremeye devam ederler. Dokunulan her şey milyonlarca mikrop, mantar virüsle kaplıdır.

Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan temizlemeler, bakterilerin suya, antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak yapıda olmaları, etil alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yok olmaları nedeniyle çok kısa süreli hijyen sağlayabilmektedir.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşmasını, gelişmesini ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır. Bunun için yaşam alanları antibakteriyel hale getirilmelidir.

Bu sıkıntılara son vermek amacıyla sizleri dünyanın en ileri teknolojisi kabul edilen ‘’Nano Teknoloji’’ ile üretilen, TC Sağlık Bakanlığı ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) onaylı, çevre dostu, mucizevî bir antibakteriyel dezenfektan olan NANOCLEARAGile tanıştırmak istiyoruz.

NEDEN NANOCLEARAG?

Nano Teknoloji Bölümü Laboratuarlarında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilmiş, çok özel formüllü, patentli, 80 ppm nano gümüş solüsyonu ihtiva eder. Sağlık Bakanlığı’ndan alınan Tip2 (hastanelerde dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu için kullanılan dezenfektan ürünü ) “Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi “ ne sahiptir.

Kısa süreli ve kısıtlı hijyen sağlayan diğer deterjanlar gibi kanserojen etkisi olan hiçbir bileşik kimyasal içermez. İnsan ve hayvan sağlığına zarar vermez.Etraftaki patojenleri kendine çekerek yok etme özelliğine sahiptir.

Nano teknoloji ile üretilen çok etkili, zararsız ürünümüzle çocuklarımıza, halkımıza hizmet etmek istiyoruz.Bugüne kadar Türkiye’nin önde gelen ve insan sağlığını ön planda tutan yaklaşık 1000 adet kurum ve kuruluşuyla çalıştık.