Düşler Akademisi’ne Btm NanoClear AG’den Hijyen Desteği!

Nano teknoloji ile hijyen sağlama konusunda uzmanlaşan Btm NanoClear AG, bir sosyal sorumluluk projesi olarak Düşler Akademisi’nde özel bir uygulama gerçekleştirdi. Engelli ve sosyal dezavantajlı bireylerin sanat yoluyla sosyal hayata katılımını hedefleyen Düşler Akademisi’nde Btm NanoClear AG tarafından nano teknolojili ürünlerle yapılan dezenfektasyon sonucu, Akademi’nin sakinleri üç ay boyunca mikrop, bakteri ve virüslerden korunacak.

Btm NanoClearAG Genel Müdürü Serdar Biçer, Düşler Akademisi’nin de bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu ve böyle bir projeye destek vermekten memnuniyet duyduklarını belirterek, katılımcılara yıl içinde hijyen eğitimi verilmesinin de planlandığını açıkladı.

Biçer, uygulama ile Düşler Akademisi’nin Ataşehir’deki mutfak, atölyeler, derslikler ve stüdyolardan oluşan 600 m2’lik alanında tam bir hijyen sağlandığını aktardı.

Editöre Not: Btm NanoClear AG ürünleri, 2002 yılından bu yana medikal ürünler alanında faaliyet gösteren Bilişim Teknik Medikal ve Bilgisayar Ltd. Şti tarafından geliştiriliyor. Nano teknoloji ile hijyen sağlama konusunda hayata geçirdiği ürünlerle sadece Türkiye’de değil yurtdışında da güçlü bir yer edinen grup, hedefini kaliteli, ucuz, yan etkisi olmayan ve uzun süreli hijyen sağlamak olarak belirledi. Grubun ürünleri hastane, okul, cami, toplu taşıma araçları gibi toplumun genel kullanımına açık her alanda kullanılabiliyor.

  • haberler.rotahaber.com

  • yurtgundemi.com