H1N1 Virüsü

Corana ve H1N1 Virüs tehdidi zirvede!...

Suudi Arabistan'da CORONA virüsü tehdidi, son 1 ayda zirveye çıktı. Sağlık Bakanlığı 1 ayda 161 kişiye bulaştı. CORONA nedeniyle, şimdiye kadar ölenlerin sayısı da 94'e ulaştı.

Tayland'da 30,024 kişi domuz gribine yakalandı. Gribe yakalanandan 50 kişi hayatını kaybetti.

Hastalığın belirtileri ortaya çıktıktan sonra tedavi edilmesi yerine, hastalığın oluşmasını, gelişmesini ve vücuda girmeden, salgın hale gelmeden engellenmesi şarttır.

Bunun için toplu yaşam alanları hijyenik hale getirilerek mikroorganizmalar yok edilmelidir.

Nano Gümüş Mucizesi;

Nano gümüş herhangi bir maddenin yüzeyinde kaplı olduğunda, yüzey alanı birkaç milyon kat artarak, çok güçlü antibakteriyel etki sağlar. Mutasyona uğramış veya uğramamış, bilinen 650 patojeni çok kısa bir sürede öldürdüğü raporlanan nano gümüş, bu nedenle tıp çevrelerinde doğal antibiyotik olarak nitelendirilmektedir.

Nano gümüş, virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan, herhangi bir savunma ve bağışıklık sistemi geliştirme imkânları bulunmamaktadır.

Btm NanoClearAG, gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok etmesi, güçlü ve geniş spektrumlu olması, etkinliğinin hemen başlayarak artarak ve olabildiğince uzun sürmesi nedeniyle yüksek düzeyde dezenfektan sınıfına girer.

Btm NanoClearAG, 3 ay bir süre için çok güçlü antibakteriyel etkisi ile bakterileri öldürerek virüslerin bulaşmasına engel olur. Halkımızın sağlığını korur.

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2009/02/07/new-guidelines-released-for-safe-usage-of-colloidal-silver-supplements.aspx

usage-of-colloidal-silver-supplements.aspx

http://www.nanoclearag.com/templates/beez_20/images/pdf/United%20States%20Patent_%207135195.pdf

http://www.colloidalsilverkillsviruses.com/

http://www.softspot.co.za/nano_silver_eng.html

http://www.nanoclearag.com/templates/beez_20/images/pdf/United%20States%20Patent_%207135195.pdf

colloidal silver has been known as a remarkably effective natural antibiotic for centuries. But in past several decades, research has shown colloidal silver can even eradicate antibiotic-resistant microbes like MRSA , the Avian Influenza (bird flu), and Human Corona virus (SARS).

“Influenza viruses are the respiratory viruses of greatest public health importance, particularly Influenza A. Every year 36,000 people die from Influenza making it the 6th leading cause of death in America…

Silver Sol provides proven prevention and treatment against viral and bacterial infections, while there is nothing else with such broad spectrum benefits. In addition, Silver Sol can be safely taken every day for prevention where it has been shown to provide protection against the very dangerous Bird flu H5N1